Hız Optimizasyon Hizmeti

Sitenizde bulunan yanlış kodlamaları düzelterek ayrıca dinamik sayfaları statik sayfalara çevirerek hız optimizasyon hizmeti sunuyoruz. Sitenizi en hızlı duruma getiriyoruz.

Sitenizi Işık Hızıyla Erişime Hazır Hale Getirin

HTTP2/3+Quic gibi teknolojileri de kullanarak dinamik sayfaları da statik sayfalara çeviririz. Böylelikle PHP  ve MySQL sorguları gerekmedikçe kullanılmaz. Javascript ve CSS kodlarındaki düzenlemelerden sonra kodun DOM düzenine ayarlamalar yapar resimleri sıkıştırır ya da WebP uyumlu hale getirdikten sonra sitenizi tam hızında kullanabilirsiniz.

HTTP2/3

JS ve CSS push

Sayfa statikleme

Siteniz üzerindeki kodlama hataları düzeltilir, pek çok farklı optimizasyon birleştirilerek sunucunuza olan yük azalır. Dolayısı ile daha ucuz hosting/sunucu paketleri ile yayın yapmaya devam ederek maddi yükünüz hafifler.

Kullanıcıların yaklaşık %15'i, 3 saniyeden geç yüklenen siteleri terk eder. Bu hemen çıkma oranını arttırır ve buda Google sıralamaları için oldukça önemli bir faktördür. 

Rakiplerinizin sizi takip etmesini ve her adımınızı takip etmesini sağlayın. İşe sitenizi mümkün olduğunca hızlandırarak başlayın!

39

Site Optimize Edildi

%217

Sayfa Hızında Artış

%39

Sayfa Sıkıştırma

RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAK

Bize projenden bahset

Size her konuda yardımcı olabilmemiz için bize projenden bahset