İç ve Dış Arama Motoru Optimizasyonu

SEO müşterilerimiz için kayda değer bir trafik artışı sunarken, reklam gelirlerini arttırır.

Arama motoru optimizasyon seçeneklerimizin içerisinde: link inşası, iç SEO uyarlamaları, kelime analizi ve etkinlik raporu bulunmaktadır.

Organik Yükseliş

Arama motoru üzerindeki görünürlüğü arttırarak kelime bazlı yükselişler ile organik arama motoru görünürlüğü sayesinde ziyaretçileri arttırın.

İç SEO Optimizasyonu

İçeriklerinizin arama motorları tarafından daha kolay okunmasını sağlayıp, site içeriğinizi arama motoru botlarının kolay ayrıştırabileceği şekle getiririz.

Link İnşası

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli unsurlarından birisi olan link inşası ile hedeflediğiniz kelimelerde linkler oluşturalım. 

Arama motoru optimizasyonu, internette herhangi bir hizmet veren site için gereklidir. Hedeflenen ve çalışma yürütülen anahtar kelimeler ile birlikte ayrıntılı analiz ve rapor da sunarız. Ekibimiz arama motorunda ki görünürlüğünüzü arttıracak ve ziyaretçilerde önemli bir artış sağlayacaktır. Bu nedenle en az aynı orantıda reklam geliri artışı da sağlayacaktır. 

SEO, internet üzerinde var olan her site için önemli bir terimdir. Siz değerli müşterilerimizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için uygun fiyatlı paketler sunuyoruz. Uzmanlarımız, Google, Yandex ve Bing gibi pek çok arama motoruna sitenizi uyarlayacaktır. 

103%

Organik Ziyaretçi - Artış

35%

Hemen Çıkma Oranı - Düşüş

44%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

14%

Çoğul Ziyaret - Artış

Anahtar Kelime Takibi

Kelimelerinizin mevcut durumu durumu hakkında sürekli olarak takip sağlanır ve düzenli aralıklar ile tarafınıza raporlanır.

Raporlama

Yapılan iç ve dış herhangi bir çalışma hakkında, yaptıklarımız hakkında özet bilgiler içen raporlar sunarız.

Rakipleri Tepelemekten Korkma

Bize Projeni Anlat

Size yardımcı olmak için, inceleyip iletişime geçebilmek için bilgilerini bize bırak.