Adsense iyi kazanan siteler

No Comments

Adsense iyi kazanan siteler

Kaliteli AdSense geliri sağlayan 3 adet siteler

Merhaba arkadaşlar bu gün size adsense iyi kazanan siteler hakkında bilgi vermek istiyorum. Biliyorsunuz sanal alem de insanlar adsense de para kazanmak ve gelir yapma ve güzel para kazanma peşinde herkes. Ama adsense de para kazanmak o kadar da kolay değil biliyorsun.

Peki siteleriniz de nasıl daha çok para kazanmak hakkında bilgi mi almak istiyorsun? Biz de size üç adet adsense de para kazanacağınız siteleri tespit ederek sizlerle paylaşmak ve sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Öncelikle ne tür site kurarsanız kurun sitenizin google adsense politikalarına uydurmak zorundasınız aksi taktirde siteniz adsense de sürekli uyarı ve para kaybınız olacaktır.

Özelikle adsense içerik üretenleri dikkat etmesi gereken içerik türleri hakkında detaylı bilgi alacağınız link burada arkadaşlar.

Adsense iyi kazanan siteler

AdSense geliri sağlayan 3 adet site

  1. Blog sitesi ( DursunkoÇ )
  2. Forum sitesi ( R10 )
  3. Araç sitesi ( Araba )

Blog sitesi 

Dursunkoc

Seo

Şimdi genel de insanlar blog sitesi de genel kapsamlı yazılar ve makaleler hazırlıyorlar ve google de başarılı olmak için elinde gelenin yapıyorlar. Amaç kaliteli hizmet vermek insanlar faydalı olan bilgileri vermek oluyor. Mesela biz kendimizde örnek verecek olursak seo da başarılı olmak için elimizden gelen tüm bilgileri insanlarla paylaşmak üzere kurmuş bulunuyoruz.

Blog sitesi nedir ve blog sitesi ne işe yarar diyen arkadaşlarımız olacaktır. Blog sitesi kişinin istediğin konuyu veya konuları paylaşan web sitesi olarak hizmet verirmekte. İster kurumsal ister özel olarak kendine ait web sitesi de çalışmalar yaparak insanlar faydalı olurken hem de adsense de güzel paralar kazanır. Yani siz de isterseniz eğer adsense iyi kazanan siteler arasında yeriniz alabilirsiniz.

Forum sitesi

R10

R10

Türkiye de en büyük ticaret yapan r10 diye insanları dilden dile gönülde gönüle herkesin bilgin forum sitesi r10 canlı ticaret forum sitesi olarak gözükmektedir. R10 insanlar tarafında taktir edilen ve herkesin kendince bir ticaret yaptığın forum sitesi ve adsense gelir de baya bir yüksek olduğun insanlar tarafında biliniyor. Herkes burada bildiğin konular da ticaret yapıyor ve forum siteleri arasında seçkin bir forum sitesi arkadaşlar. Güzel bir forum sitesi yaparak siz de adsense iyi kazanan siteler arasında forum siteniz olabilir arkadaşlar.

Araba sitesi

araba

araba

Şimdi araba arayan insanları araba da öte reklam geliri yapan siteler olduğunun biliyor muydunuz. Mesela ücretsiz online araç siteleri reklam bazın da iyi gelir elde eden siteleri arasında yerinin alır. Eğer ki sosyal medya yı elele alırsa daha çok kazanç alabileceğiz araba sitesinde daha çok kazanç elde edersiniz.

Bizim amacımız size değerli ipucuları vermek ve size faydalı olmak için bu makaleyi hazırladık. Siz burada temel ipucu vermek ve size ve bize adsense de daha güzel gelir elde etmek kaynağı aramaktır tek amacımız! O zaman şunun diz de deneyin arkadaşlar adsense iyi kazanan siteler arasında benim de bir amaçım var ve ben de kazanmak istiyorum diyebilirsiniz.

Yukarıdaki yazmış olduğumuz konunlar tamamen kendimize yakın gördüğümüz sitelerdir. Size göre adsense de en çok kazan siteler hangis arkadaşlar?

 

Blog Hakkında

Senelerce edindiğimiz tecrübeyi sizlere aktarmak için buradayız.

More from our blog

See all posts

Leave a Comment